Kontaktní údaje

  • KÁVOVARY SAECO A JURA
  • Legionářská 632
  • 533 51, Pardubice
  • Tel.: 776 009 002, 776 009 001
  • E-mail: daneli@daneli.cz

Jura ENA 3 Ristretto Black

Kávovary prodávané naší firmou jsou určeny pro Český trh. Jsou speciálně upravené proti přepětí v síti. Pro kávovary zajišťujeme 100% záruční i pozáruční servis, přímo v naší kamenné prodejně s 20 letou tradicí.

Jura ENA 3 - Ristretto BlackNová třída kávovarů ENA je ideální volnou pro přípravu pravého italského espressa. Jura ENA 3 nabízí snadnou obsluhu díky českému menu a díky automatickým čistícím programům bude Vaší starostí jen vychutnat si dokonale připravené espresso či cappuccino....

ENA 3 - přednosti

Režim nulové energetické spotřeby

Toto patentovaná technologie odpojí přístroj při vypnutí zcela od elektrické sítě. To znamená, že ENA nemá žádnou spotřebu v režimu standby.

Výškově nastavitelná kávová výpusť

Kávová výpusť ENAje výškově nastavitelná pro právě Váš typ šálku od 65 do 111 mm. Nastavit si můžete také sílu kávy, množství vody a její teplotu.

Multibarevný český textový displej

Jura ENA je vybavena textovým displejem s možností podsvícení ve třech barvách. Přístroj tak dokonale zapadne do Vašeho interiéru. Barvy Vám ukáží stav Vašeho kávovaru ENA. Vše je velmi jednoduché a díky českému menu přehledné.

Ovládání jedním tlačítkem

Otočte, stiskněte a těšte se z vynikajícího espressa. Velmi jednoduché a intuitivní ovládání pomáhá usnadnit přípravu Vaší oblíbené kávy. Jednoduše a snadno. Přístroj má vestavěné automatické čistící programy. Inteligentní elektronika a vlastní diagnostika kávovaru Ena se postará o dokonalou údržbu přístroje.

Jedinečný design

Kávovar Jura ENA3 je nejmenším kávovarem ve své třídě. Je ideální volbou pro milovníky skutečně kvalitního espressa a jedinečného designu. Díky černému provedení je vhodným doplňkem v každém interiéru.

ENA3 – výbava

Kávovar Jura ENA3 je základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris), tryskou na napěňování mléka, tištěným manuálem v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu, registrační kartou pro aktivaci záruky a získání dalších výhod. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

ENA3 – záruka

Na přístroj Jura ENA3 poskytujeme záruku 2 roky. V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí… Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod.