Kontaktní údaje

  • KÁVOVARY SAECO A JURA
  • Legionářská 632
  • 533 51, Pardubice
  • Tel.: 776 009 002, 776 009 001
  • E-mail: daneli@daneli.cz

Jura ENA 5 Crema

Kávovary prodávané naší firmou jsou určeny pro Český trh. Jsou speciálně upravené proti přepětí v síti. Pro kávovary zajišťujeme 100% záruční i pozáruční servis, přímo v naší kamenné prodejně s 20 letou tradicí.

Jura ENA5 CremaNový model ENA5 je díky své šířce pouhých 23,8cm jedním z nejtenčích automatických espresso kávovarů na světě! Velké kávovary jsou minulostí - nová ENA5 dává nový standard ve velikosti i kvalitě připravené kávy. Samozřejmostí jsou i skvělé mléčné nápoje jako Cappuccino nebo Caffe Latte. Jura Ena je vybavena plně českým interaktivním menu.

ENA 5 - přednosti

Režim nulové energetické spotřeby

Toto patentovaná technologie odpojí přístroj při vypnutí zcela od elektrické sítě. To znamená, že ENA nemá žádnou spotřebu v režimu standby.

Otočná a nastavitelná kávová výpusť

Kávová výpusť ENA5 může být nastavena pro přípravu jedné nebo dvou espreso káv pouhým otočením. Výška je jednoduše nastavitelná pro právě Váš typ šálku od 65 do 111 mm. Skvěle vypadá, skvěle funguje.

Multibarevný český textový displej

Jura ENA je vybavena textovým displejem s možností podsvícení ve třech barvách. Přístroj tak dokonale zapadne do Vašeho interiéru. Barvy Vám ukáží stav Vašeho kávovaru ENA. Vše je velmi jednoduché a díky českému menu přehledné.

Ovládání jedním tlačítkem

Otočte, stiskněte a těšte se z vynikajícího espressa. Velmi jednoduché a intuitivní ovládání pomáhá usnadnit přípravu Vaší oblíbené kávy. Jednoduše a snadno. Přístroj má vestavěné automatické čistící programy. Inteligentní elektronika a vlastní diagnostika kávovaru Ena se postará o dokonalou údržbu přístroje.

Jedinečný design

Kávovar Jura ENA5 si můžete vybrat v jedné ze 7 atraktivních barevných kombinací.Vždy najdete tu pravou variantu pro Váš interiér.

ENA5 – výbava

Kávovar Jura ENA5 je základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), automatickým cappuccinátorem, tryskou na horkou vodu, tištěným manuálem v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu, registrační kartou pro aktivaci záruky a získání dalších výhod. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

ENA5 – záruka

Na přístroj Jura ENA5 poskytujeme záruku 2 roky. V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí… Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod.