Kontaktní údaje

  • KÁVOVARY SAECO A JURA
  • Legionářská 632
  • 533 51, Pardubice
  • Tel.: 776 009 002, 776 009 001
  • E-mail: daneli@daneli.cz

Jura Impressa j7

Kávovary prodávané naší firmou jsou určeny pro Český trh. Jsou speciálně upravené proti přepětí v síti. Pro kávovary zajišťujeme 100% záruční i pozáruční servis, přímo v naší kamenné prodejně s 20 letou tradicí.

Jura Impressa J7

Stačí pouhý jemný doteku a dotykový displej vám splní kávové přání. Různorodá variace ve výběru síly a množství kávy se optimálně přizpůsobí vaší chuti. Exkluzivní design v klasické piano-černé barvě s chromovými doplňky.

IMPRESSA J7 piano black - přednosti

Dotykový displej Snadné ovládání umožňuje dotykový displej, který přečte kávové přání ze špičky vašeho prstu. Je na Vás jakou kávu si právě nyní zvolíte - malé silné ristretto, klasické espresso, či velké lungo zjemněné trochou mléčné pěny...

Kávovar má uživatelsky velmi příjemné, plně české menu. Jednoduchá údržba Inteligentní elektronika včas pozná, kdy je třeba kávovar vyčistit. Díky automatickému čištění je vše dílem automatiky, stačí Váš pokyn stiskem jediného tlačítka. Ještě než se Váš kávovar vypne, provede zcela automaticky čištění. Díky filtrům Claris není třeba provádět dekalcifikaci (odstranění vodního kamene).

Plně nastavitelná, osvětlená kávová výpusť

Další novinka společnosti JURA. Kávová výpusť je nejen výškově nastavitelná, ale je možné upravit i její šířku. Tím se dokonale přizpůsobí každému šálku a vytvoří v něm perfektní crému.Jemné osvětlení šálků jantarovou barvou podtrhne jak znamenitost kávy tak i její čerstvost.

Jura Impressa J7

Profesionální Auto-Cappuccino zpěňovač Ve standardní výbavě kávovaru naleznete i profesionální automatický zpěňovač mléka. Rychle a jednoduše připravíte Latte, Cappuccino a jiné speciality. Vždy s jemnou mléčnou pěnou. Cappuccinátor je možné také vyměnit za trysku na vodu. Veškeré příslušenství je elegantně skryto uvnitř kávovaru.</