Kontaktní údaje

  • KÁVOVARY SAECO A JURA
  • Legionářská 632
  • 533 51, Pardubice
  • Tel.: 776 009 002, 776 009 001
  • E-mail: daneli@daneli.cz

Saeco Incanto de lux SBS

Kávovary prodávané naší firmou jsou určeny pro Český trh. Jsou speciálně upravené proti přepětí v síti. Pro kávovary zajišťujeme 100% záruční i pozáruční servis, přímo v naší kamenné prodejně s 20 letou tradicí.

Kávovar INCANTO De Luxe SBS

Automatický kávovar z řady INCANTO S-Class je vhodný do malých gastronomických zařízení, kanceláří a domácností. Přístroj umožňuje přípravu jednoho nebo dvou šálků kávy současně. Je vybavený zabudovaným keramickým mlýnkem kávy s možností regulace hrubosti mletí, zásobníkem vody, zásobníkem na použitou kávu, tryskou na horkou vodu nebo páru. Výhodou jsou dva ohřívací systémy, které umožňují nezávisle připravovat kávu a páru (při přípravě cappuccina). INCANTO umožňuje připravit presso i z dopředu pomleté kávy.

Novinkou je speciální filtr na vodu „AQUA PRIMA“ filtr, který je současí kávovaru. Pomocí tohoto filtru dosáhnete vyšší kvalitu kávy a také se prodĺouží životnost kávovaru (snižuje proces usazování vodního kamene). Pomocí SBSystem (určovaní intenzity prtoku pressa) dokážete udělat dokonalou kávu podle vašich představ. Komunikaci s obsluhou zajišťuje digitální displej na kterém se zobrazují všechny důležité informace o činnosti stroje počítání porcí. Úplnou novinkou je nastavení gramáže kávy v menu na malé, střední a velké presso jednotlivě. V programovacím režimu je možné nastavit mnoho parametrů např.

Technické parametry

Rozměry: 285 x 400 x 375 mm
Hmotnost: 11 Kg
Napětí: 230 V
Příkon: 1250 W
Produkce 40 - 50 porcí za den
Úsporný režim: ano
Použití pomleté kávy: ano
Zásobník na vodu: 2l
Zásobník kávy: 300 g
Zásobník na odpad: 13 porcí
Tlak čerpadla: 15 bar
Bojler: INOX
Barva: stříbrná