Kontaktní údaje

  • KÁVOVARY SAECO A JURA
  • Legionářská 632
  • 533 51, Pardubice
  • Tel.: 776 009 002, 776 009 001
  • E-mail: daneli@daneli.cz

Saeco Odea Giro plus

Kávovary prodávané naší firmou jsou určeny pro Český trh. Jsou speciálně upravené proti přepětí v síti. Pro kávovary zajišťujeme 100% záruční i pozáruční servis, přímo v naší kamenné prodejně s 20 letou tradicí.

Kávovar Odea Giro Plus Svými vlastnostmi se kávovary této řady nestanou jen šperkem ve Vaší domácnosti, ale především nabídnou přípravu kávy za pomoci těch nejmodernějších technologií. Kávovar ODEA Giro Plus je vybaven zabudovaným mlýnkem kávy s keramickými mlecími kameny, zásobníkem vody, zásobníkem na použitou kávu, tryskou na páru a horkou vodu. Tento přístroj má dva nezávislé topné systémy. Jeden slouží k přípravě kávy a druhý je potom na výrobu horké páry. Je-li zapotřebí našlehat mléko např. na přípravu cappuccina, je horká pára okamžitě k dispozici. Výšku odkapávací misky lze jednoduše dotykem zvednout nebo snížit pro použití šálku nebo skleničky různé výšky.

Svými vlastnostmi se kávovary této řady nestanou jen šperkem ve Vaší domácnosti, ale především nabídnou přípravu kávy za pomoci těch nejmodernějších technologií. Kávovar ODEA Giro Plus je vybaven zabudovaným mlýnkem kávy s keramickými mlecími kameny, zásobníkem vody, zásobníkem na použitou kávu, tryskou na páru a horkou vodu.

Tento přístroj má dva nezávislé topné systémy. Jeden slouží k přípravě kávy a druhý je potom na výrobu horké páry. Je-li zapotřebí našlehat mléko např. na přípravu cappuccina, je horká pára okamžitě k dispozici. Výšku odkapávací misky lze jednoduše tahem zvednout nebo snížit pro použití šálku nebo skleničky různé výšky.

Technické parametry

AQUA filtr -
Automatická dekalcifikace -
Barva stříbrná/titan
Bojler Nerez
Digitální displej -
Dotykový displej -
Extra bojler pro páru ano
Hmotnost 8,5 kg
Hodiny -
Materiál plast
Mlecí kameny keramické
Multifunkční kruh -
Nahřívání šálků -
Napětí 220 V
Nastavení hrubosti mletí ano
Nastavení množství kávy ano 6-10 g
Nastavitelný rošt ano
Připojení na vodu -
Příkon 1250 W
Použití mleté kávy -
Rozměry š/ h/ v 290x370x385 mm
Úsporný režim -
Svítící kontrolky ano
Systém předpaření kávy ano
Systém SBS -
Tlak čerpadla 15 Bar
Tryska na páru ano
Zabudovaný kapučinátor -
Zásobník kávy 180 g
Zásobník na mléko -
Zásobník vody 1,5 l