Kontaktní údaje

  • KÁVOVARY SAECO A JURA
  • Legionářská 632
  • 533 51, Pardubice
  • Tel.: 776 009 002, 776 009 001
  • E-mail: daneli@daneli.cz

Saeco Talea Touch

Kávovary prodávané naší firmou jsou určeny pro Český trh. Jsou speciálně upravené proti přepětí v síti. Pro kávovary zajišťujeme 100% záruční i pozáruční servis, přímo v naší kamenné prodejně s 20 letou tradicí.

Kávovar Talea Touch TALEA Touch je zcela výjimečný svým designem. Zaoblené linie, dotykový displej, SBS systém, nová tryska na páru. To je jen výběr z mnoha technologií vrcholného modelu řady TALEA. Přístroj je vybavený zabudovaným mlýnkem kávy s keramickými mlecími kameny, s možností nastavení hrubosti mletí, zásobníkem na vodu a samozřejmě i zásobníkem na použitou kávu. Jeho součástí je i tryska na páru nebo horkou vodu. Velkou výhodou tohoto přístroje jsou dva nezávislé topné systémy - jeden zajišťuje přípravu kávy a druhý slouží k výrobě horké páry nebo vody. Horká pára je tak ihned k dispozici a není zapotřebí čekat než se systém nahřeje.

Stejně jako u všech automatických kávovarů Saeco, zvládne obsluhu TALEA Touch opravu každý. Stačí pouhý dotek na obrazový displej a za okamžik krásně zavoní lahodná káva. Je potom jen na Vás, zvolit tu správnou sílu a množství kávy, na které si chcete pochutnat. Lze opět velmi snadno pouhým dotykem nastavit i výšku odkapávací misky, která se potom jako opravdový výtah posune v závislosti na výšce šálku nebo např. skleničky pro přípravu dobré kávy. K přístroji je možno dokoupit nádobu na mléko Island Milk. Mléko v ní můžete mít uložené v lednici a kdykoliv bude zapotřebí pro přípravu kávových specialit jako např. late machiato nebo cappuccino, velmi snadno zásobník připojíte ke kávovaru a ten z mléka našlehá bohatou a jemnou mléčnou pěnu. Horní plocha přístroje slouží k nahřívání šálků.

Technické parametry kávovaru

AQUA filtr ano
Automatická dekalcifikace ano
Barva stříbrná/titan
Bojler nerez
Digitální displej -
Dotykový displej ano/černobílý
Extra bojler pro páru ano
Hmotnost 9,5 kg
Hodiny ano
Materiál plast
Mlecí kameny keramické
Multifunkční kruh -
Nahřívání šálků ano
Napětí 220 V
Nastavení hrubosti mletí ano
Nastavení množství kávy ano 7 - 10,5 g
Nastavitelný rošt ano
Připojení na vodu -
Příkon 1250 W
Použití mleté kávy ano
Rozměry š/h/v 320/415/370 mm
Úsporný režim ano
Svítící kontrolky -
Systém předpaření kávy ano
Systém SBS ano
Tlak čerpadla 15 Bar
Tryska na páru ano
Zabudovaný kapučinátor -
Zásobník kávy 250 g
Zásobník na mléko 400 ml (možno doplnit)
Zásobník vody 1,7 l